Můj příběh o nalezení zdraví, sebe sama

a krásného podnikaní ^_^

Zelenými potravinami (zelenáči) a navráceným zdravím to „jen“ začalo :)


Především jsem se díky české společnosti GW dostal do jiné komunity „otevřených“ a pozitivních lidí – do nového zdravého prostředí, díky kterému neustále rostu na zdraví i na duchu a díky němuž jsem si našel nové přátelé s dobrou duší a také životní partnerku.


Přišel i odchod z klasického „časového“ zaměstnání a přesun tam, kde je srdíčko - do nového smysluplného podnikání, kde jsem nositelem naděje, kde pomáhám lidem k těmto zdravým příležitostem.

Zelenáče nás nesoudí, jsou univerzální a pro každého :). Pomohou všude tam, kde dostanou příležitost. Jsou odpovědí na dnešní dobu - jsou hotové, komplexní, snadno žitelné a funkční řešení.

Dodají tělu to, co v dnešní stravě již není. A vyčistí jej od toho, co nám do něj dnešní průmyslová doba „cpe“.

Navrátí tělu samouzdravující schopnosti - dodají mu prostředky a vytvoří prostor ke zdraví.

Co mi zelenáče vzaly? :)

Nutnost brát léky na štítnou žlázu, chudokrevnost, chronickou únavu, pálení kolen, všemožné bolesti a časté nachlazení, prospané dny, časté hemeroidy, zapáchající nohy, zhoršující se zrak, vypadávání vlasů, stále se kazící zuby, nějaká ta kila na břiše...


A co mi naopak daly?

Chuť a sílu do života, více energie a dobré nálady, kvalitnější spánek s jeho menší potřebou, lepší zvládání stresových situací, pravidelnou stolici a pár dalších věciček k tomu jako bonus :)Dnes již vím, že věci nejsou tak, jak nám konzumní systém tvrdí.

Dnes již tvořím lepší budouCTNOST pro své děti.Baví mě sdílet funkční řešení. Říkat známým, co mi pomohlo k lepšímu zdraví a že už nemusím trávit stovky hodin měsíčně v práci.

Baví mě posílat dobro dál a tvořit zdravé a soběstačné rodiny.


Rád se vracím k jedno-duchým prostým věcem. Rád zkouším, co ještě není potřeba, aby to fungovalo. Rád se vracím k naším tradicím, pohodlí, přítomnosti a k rodinným hodnotám.Mým cílem je zajistit finanční svobodu své rodině, přinést ji plné zdraví v Rodovém statku a být schopen zajistit prostředky pro Rodovou osadu, na které s přáteli pracujeme fb.me/RodovaOsadaSíťový marketing a produkty GW jsou mocným nástrojem s obřím přesahem. Jasně to dokazuje změna všech, kteří s GW začali více do hloubky spolupracovat. Dokazují to i témata, která se ve firmě řeší, témata přednášek a knih od zakladatele a dalších lidí z GW. A další projekty, které díky GW vznikají jako houby po dešti.


To hlavní, co já i každý z nás můžeme udělat, je ukázat toto celému světu - dát všem příležitost k lepšímu životu.


Všichni můžeme tvořit krásný pasivní příjem a čas směřovat tam, kde je ho potřeba nejvíce

- do RODin


Baví mě překonávat dnešní malé okolnosti, naplňuje mě žít kvalitnější život. Mít možnost být každý den lepším člověkem, každý den se posunout dále, každý den více žít svůj vlastní život (nezávisle na konzumním systému) - být stále svobodnější, mít více času a prostředků pro svou rodinu.A ještě o jednu důležitou životní zkušenost se chci podělit.

To, co z komplexní a koncentrované zeleniny, což jsou zelenáče, dělá praktické a funkční řešení, je způsob jejich pěstování a zpracování. Dnes je toto velmi často (např. pod tlakem peněz, času či z nezkušenosti) právě důvodem nefunkčnosti velké části produktů na trhu (viz horní obrázek na druhé stránce).

Chceš-li sobě a své rodině pomoci, vždy se ptej a hledej jen to funkční řešení.