Můj příběh o nalezení zdraví, sebe sama a krásného podnikání ^_^

Zelenými potravinami (zelenáči) a navráceným zdravím to „jen“ začalo :)


Především jsem se díky české společnosti Green Ways dostal do jiné komunity „otevřených“ a pozitivních lidí – do nového zdravého prostředí, díky kterému neustále rostu na zdraví i na duchu a díky němuž jsem si našel nové přátelé s dobrou duší a také životní partnerku.


Přišel i odchod z klasického „časového“ zaměstnání a přesun tam, kde je srdíčko - do nového smysluplného podnikání, kde jsem nositelem naděje, kde pomáhám lidem k těmto zdravým příležitostem.

Zelenáče nás nesoudí, jsou univerzální a pro každého. Pomohou všude tam, kde dostanou příležitost. Jsou odpovědí na dnešní dobu - jsou hotové, komplexní, snadno žitelné a funkční řešení.

Dodají tělu to, co v dnešní stravě již není. A vyčistí jej od toho, co nám do něj dnešní průmyslová doba „cpe“.

Navrátí tělu samouzdravující schopnosti - dodají mu prostředky a vytvoří prostor ke zdraví.

Co mi zelenáče vzaly? :)

Nutnost brát léky na štítnou žlázu, chudokrevnost, chronickou únavu, pálení kolen, všemožné bolesti a časté nachlazení, prospané dny, časté hemeroidy, zapáchající nohy, zhoršující se zrak, vypadávání vlasů, stále se kazící zuby, nějaká ta kila na břiše...


A co mi naopak daly?

Chuť a sílu do života, více energie a dobré nálady, kvalitnější spánek s jeho menší potřebou, lepší zvládání stresových situací, pravidelnou stolici a pár dalších věciček k tomu jako bonus :)


Každá jedna naše buňka je jen tak dobrá, zdravá a výkonná jako materiál, ze kterého byla vytvořena.

  • Odkud bereš živiny, které v dnešní běžné stravě již nejsou?
  • Jak si čistíš tělo, od všudy přítomné chemie (konzervanty, barviva, leštidla, „éčka“, pesticidy, chlor...), těžkých kovů, zbytků léků a dalších?
  • Jak pomáháš tělu se vyrovnat s „moderním“ stresem? (nemyslím tím jen klasický stres ze zaměstnání, nutriční stres, průmyslově zpracovanou stravu, ale i televizi, situaci ve světě, „rozhozené“ klima, GMO, všudypřítomné wi-fi, 4G, zrychlenou dobu, nedostatek času v přírodě, málo zeleně...)


Baví mě sdílet funkční řešení. Předávat způsoby, které mi pomohly k lepšímu zdraví a které mě chrání od trávení stovek hodin měsíčně v práci.

Baví mě posílat dobro dál a tvořit zdravé a soběstačné rodiny.


Rád se vracím k jedno-duchým prostým věcem. Rád zkouším, co ještě není potřeba, aby to fungovalo. Rád se vracím k naším tradicím, pohodlí, přítomnosti a k rodinným hodnotám.


Mým cílem je zajistit finanční svobodu své rodině, přinést ji plné zdraví v Rodovém statku a být schopen zajistit prostředky pro Rodovou osadu, na které s přáteli pracujeme fb.me/RodovaOsada


Síťový marketing a produkty GW jsou mocným nástrojem s obřím přesahem. Jasně to dokazuje změna všech, kteří s GW začali více do hloubky spolupracovat. Dokazují to i témata, která se ve společnosti GW řeší, témata přednášek a knih od zakladatele a dalších lidí z GW. I další projekty, které díky GW vznikají jako houby po dešti.


Síťový marketing není jen o zvyšování životní úrovně, ale především o zvedání životního rozhledu.


To hlavní, co já i každý z nás můžeme udělat, je toto ukázat celému světu - dát všem příležitost k přirozenějšímu životu.

Všichni můžeme tvořit krásný pasivní příjem a čas směřovat tam, kde je ho potřeba nejvíce - do RODin


Baví mě překonávat dnešní malé okolnosti, naplňuje mě žít kvalitnější život. Mít možnost být každý den lepším člověkem, každý den se posunout dále, každý den více žít svůj vlastní život (nezávisle na konzumním/technokratickým systému) - být stále svobodnější, mít více času a prostředků pro svou rodinu.


Když jím zelenáče, zvedá se mi vitalita a to se přímo projevuje na lepší psychice.

Když dodám pozitivní prostředí s pozitivními stimuly (pomoc lidem - práce v etickém síťovém marketingu GW, besedy, zelené semináře), projeví se to na úrovni těla i duše.

Chceš-li se také vydat na cestu růstu a stát se finančně svobodný, koukni na stránky JustGondek.cz

„Věnuj se síťovému podnikání dvě hodiny denně

po dobu půl roku

a vyřeš si tím osmi hodinové pracovní nasazení

po zbytek života“

Dobré zvyky se žijí nejlépe v dobré partě.


A ještě o jednu důležitou životní zkušenost se chci podělit.

To, co z komplexní a koncentrované zeleniny, což jsou zelenáče, dělá praktické a funkční řešení, je způsob jejich pěstování a zpracování. Dnes je toto velmi často (např. používáním umělého hnojení, pesticidů či naopak pěstování ve sterilním prostředí) právě důvodem nefunkčnosti velké části produktů na trhu (viz horní obrázek na druhé stránce).

Chceš-li sobě a své rodině pomoci, vždy se ptej a hledej jen to funkční řešení.Ječmen a chlorella české společnosti Green Ways se prodává pouze přímým prodejem - čerstvost je velmi důležitá.


​Součástí zakoupení těchto produktů je i následný servis, kde se mnou můžeš konzultovat veškeré mé zkušenosti a také zkušenosti celé sítě.


Více na facebooku Zdravé příležitosti